| Артикул товару | FMHT6-70418 |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | WT-9301 |
| Вес | 0,505кг |
| Об'єм | 0,002520куб.м |
| Напруга | 20в |
| Максимальна температура | 215-230°с |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF403D2GT |
| Вес | 1.65кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг GFN блок - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Насадки. Комплект запасних фіксаторів - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Діаметр аксесуара | 4.8мм |
| Довжина аксесуара | 25мм |
| Класифікація аксесуара | заклепка |
| Ємність акумулятору | 2Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
33 399 грн./шт
Варианты цен
33 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMHT0-80551 |
Характеристики
2 435 грн./шт
Варианты цен
2 435 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 6-TRE550 |
Характеристики
| Артикул товару | TC-3616 |
| Вес | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Ширина | 3,6мм |
| Довжина | 150мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
29 грн./шт
Варианты цен
29 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-2002 |
| Вес | 0,725кг |
| Об'єм | 0,003102куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 175вт |
| Довжина мережевого дроту | 1,5м |
| Кількість режимів | 1 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0001 |
| Вес | 0,503кг |
| Об'єм | 0,001132куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний |
| Діаметр заклепки | 3,2; 4; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 6-PHT150 |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | TC-3621 |
| Вес | 0,084кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Ширина | 3.6мм |
| Довжина | 200мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0019 |
| Вес | 1,165кг |
| Об'єм | 0,003019куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь та алюмінієвий сплав |
| Тип | для різьбових заклепок |
| Довжина | 200мм |
| Діаметр заклепки | М3, М4, М5, М6 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0107 |
| Вес | 0,637кг |
| Об'єм | 0,001131куб.м |
| Матеріал корпусу | хромований метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Термін експлуатації | не менше 100 000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF403NT |
| Вес | 1.65кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Насадки. Комплект запасних фіксаторів - 1 шт. Чемодан системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 4.8мм |
| Довжина аксесуара | 25мм |
| Класифікація аксесуара | заклепка |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
25 399 грн./шт
Варианты цен
25 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF414NT |
| Вес | 1.65кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Комплект запасних фіксаторів - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 6.4мм |
| Довжина аксесуара | 30мм |
| Класифікація аксесуара | заклепка |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 599 грн./шт
Варианты цен
29 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMHT70443-0 |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-6002 |
| Вес | 0,195кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 65569 |
| Загальна довжина | 1000мм |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | гільза |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 65575 |
| Загальна довжина | 300мм |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | щітка |
| Довжина загальна | 300мм |
Характеристики
| Артикул товару | 60644 |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | пістолет для картриджа |
Характеристики









