| Артикул товару | PT-0025 |
| Вес | 25,500кг |
| Об'єм | 0,147840куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 0,75квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 68дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0011AP |
| Вес | 9,650кг |
| Об'єм | 0,031552куб.м |
| Тип двигуна | 1,8 квт, 3000 об/хв |
| Сумісність | pt-0011, pt-0012 |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0018 |
| Вес | 44,000кг |
| Об'єм | 0,177872куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Потужність | 2.2квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 80л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
11 999 грн./шт
Варианты цен
11 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0038 |
| Вес | 39,800кг |
| Об'єм | 0,168000куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 2х1,5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варианты цен
12 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0032 |
| Вес | 21,100кг |
| Об'єм | 0,090805куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний, однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 1,5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 68дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
7 999 грн./шт
Варианты цен
7 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0034AP |
| Вес | 16,000кг |
| Об'єм | 0,013138куб.м |
| Тип двигуна | асинхронний, 1,5 квт, 1400 об/хв |
| Сумісність | pt-0034 |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 999 грн./шт
Варианты цен
5 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-9096 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000878куб.м |
| Напруга | 380в |
| Потужність | 3000вт |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
549 грн./шт
Варианты цен
549 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ES-AP670-3 |
| Тип | масляний |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
5 399 грн./шт
Варианты цен
5 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ES-AP310-2 |
| Тип | масляний |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варианты цен
3 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AC-0003 |
| Вес | 2,810кг |
| Об'єм | 0,011505куб.м |
| Напруга | 12в |
| Особливості | діаметр поршня 2х30 мм |
| Довжина шлангу | 63см |
| Максимальний струм | 15а |
| Максимальний тиск | 7бар |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9086 |
| Вес | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000614куб.м |
| Різьба | м20 |
| Сумісність | pt-0004, pt-0007, pt-0010, pt-0013, pt-0014, pt-0020, pt-0036 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фільтруючий елемент | поролоновий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AP850-3 |
| Тип | масляний |
| Максимальний тиск | 850бар |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
7 999 грн./шт
Варианты цен
7 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0014 |
| Вес | 86,150кг |
| Об'єм | 0,368140куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Потужність | 3квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 83дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | ремінний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0035AP |
| Вес | 10,700кг |
| Об'єм | 0,013138куб.м |
| Тип двигуна | асинхронний, 1.5 квт, 2800 об/хв |
| Сумісність | pt-0035 |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AC-0001 |
| Вес | 1,162кг |
| Об'єм | 0,005954куб.м |
| Напруга | 12в |
| Особливості | діаметр поршня 19 мм |
| Довжина шлангу | 70см |
| Максимальний струм | 15а |
| Максимальний тиск | 7бар |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0015 |
| Вес | 12,700кг |
| Об'єм | 0,047988куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 0,75квт |
| Комплектація | компрессор с сетевым кабелем от автомобильного прикуривателя; шланг для подкачки колес; набор насадок |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 9л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варианты цен
4 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ES-AC125-30-2OF |
| Вес | 26кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Живлення | мережеве |
| Потужність | 0.75кВт |
| Комплектація | 2 колеса. Вологовідділювач |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Призначення | для пневмоінструменту |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 30л |
| Тип приводу | прямий |
| Продуктивність на вході | 125л/хв |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
5 299 грн./шт
Варианты цен
5 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DPC17PS |
| Вес | 36кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 13.8бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 17л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.8кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 292л/хв |
| Продуктивність на виході | 130л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варианты цен
29 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DPC10RC |
| Вес | 17.5кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 10л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.5кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 216л/хв |
| Продуктивність на виході | 82л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
16 299 грн./шт
Варианты цен
16 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AC-0002 |
| Вес | 2,058кг |
| Об'єм | 0,008573куб.м |
| Напруга | 12в |
| Особливості | діаметр поршня 30 мм |
| Довжина шлангу | 63см |
| Напруга живлення | 12В |
| Максимальний струм | 15а |
| Максимальний тиск | 7бар |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





