| Артикул товару | KT-0014 |
| Вес | 0,146кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,009510куб.м |
| Розмір тертки | 700*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0012 |
| Вес | 0,088кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,004480куб.м |
| Розмір тертки | 320*180мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0011 |
| Вес | 0,048кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,003042куб.м |
| Розмір тертки | 260*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0003 |
| Вес | 0,150кг |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм | 0,001964куб.м |
| Розмір тертки | 230*105мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0013 |
| Вес | 0,090кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,007150куб.м |
| Розмір тертки | 500*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0006 |
| Вес | 0,062кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,005525куб.м |
| Розмір тертки | 130x500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0005 |
| Вес | 0,030кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,002873куб.м |
| Розмір тертки | 130x260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0007 |
| Вес | 0,088кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,007404куб.м |
| Розмір тертки | 130x700мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0004 |
| Вес | 0,052кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,004480куб.м |
| Розмір тертки | 320*180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0014 |
| Вес | 0,180кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0015 |
| Вес | 0,280кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0016 |
| Вес | 0,400кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0012 |
| Вес | 0,090кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0011 |
| Вес | 0,085кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0013 |
| Вес | 0,120кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0017 |
| Вес | 0,450кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варианты цен
100 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


