| Артикул товару | KT-2613 |
| Вес | 0,117кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 125мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
65 грн./шт
Варианты цен
65 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2607 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2606 |
| Вес | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2604 |
| Вес | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2625 |
| Вес | 0,212кг |
| Об'єм | 0,000550куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2602 |
| Вес | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2630 |
| Вес | 0,252кг |
| Об'єм | 0,000660куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2610 |
| Вес | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2615 |
| Вес | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2605 |
| Вес | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2100 |
| Вес | 0,084кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2635 |
| Вес | 0,310кг |
| Об'єм | 0,000905куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2450 |
| Вес | 0,234кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 450мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2150 |
| Вес | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000380куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2200 |
| Вес | 0,144кг |
| Об'єм | 0,000533куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2600 |
| Вес | 0,408кг |
| Об'єм | 0,001680куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2250 |
| Вес | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000513куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-2640 |
| Вес | 0,302кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2358 |
| Вес | 0,244кг |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Розмір зубців | 8x8мм |
| Ширина шпателя | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2650 |
| Вес | 0,364кг |
| Об'єм | 0,001100куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



