| Артикул товару | DWE575K |
| Вес | 4кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5200об/хв |
| Комплектація | Пильний диск SERIES 30 з 24 зубами - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Ключ - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 190мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 45мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 67мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 499 грн./шт
Варианты цен
14 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB132X2 |
| Вес | 1.2кг |
| Комплектація | Двопортовий зарядний пристрій. Акумулятор 9 Аг (18 В)/3 Аг (54 В) - 2 шт. У картонній коробці |
| Час заряду акумулятора | 135 хв/54 В XR, 9/3 Аг (DCB547)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 199 грн./шт
Варианты цен
29 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0401 |
| Вес | 5,590кг |
| Об'єм | 0,018155куб.м |
| Швидкість обертання | 0-2500об/хв |
| оберти холостого ходу | 0-2500об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | деревина 150мм |
| Частота мережі | 50гц |
| Потужність | 1050вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Хід пилки | 28мм |
| Номінальна напруга | 230в |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варианты цен
3 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS389NT |
| Вес | 3.54кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1874Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 799 грн./шт
Варианты цен
18 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF887N |
| Вес | 0.9кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3250об/хв |
| Частота удару | 3800уд/хв |
| Комплектація | Кріплення на ремінь - 1 шт. Магнітний тримач насадок - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. |
| Крутний момент | 205Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250об/хв |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Наявність удару | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
8 899 грн./шт
Варианты цен
8 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWS520KT |
| Вес | 5кг |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Комплектація | Прецизійний пильний диск з 48 зубами - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 165мм |
| Споживана потужність | 1300Вт |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 40мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 59мм |
| Максимальний кут нахилу | 47град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
28 499 грн./шт
Варианты цен
28 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0110 |
| Вес | 1,630кг |
| Об'єм | 0,004638куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 0-500/0-1800об/хв |
| Особливості | знімний патрон |
| Споживана потужність | 420вт |
| Патрон | 0.8-10мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 25 мм; сталь: 10 мм |
| Крутний момент | 20нм |
| Наявність реверсу | так |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варианты цен
1 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0235 |
| Вес | 2,875кг |
| Об'єм | 0,006912куб.м |
| Швидкість обертання | 6000-12200об/хв |
| Особливості | система стабілізації обертів, захист від повторного ввімкнення, плавний пуск, безключова фіксація захисного кожуха |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Шпиндель | м14 |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCM849P2 |
| Вес | 1.9кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 2200об/хв |
| Комплектація | Полірувальна машина акумуляторна безщіткова - 1 шт. Акумуляторна батарея 18.0В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Сумка для зберігання - 1 шт |
| Шпиндель | М14 |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр підошви | 180мм |
| Принцип дії | роторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 299 грн./шт
Варианты цен
29 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0461 |
| Вес | 2,330кг |
| Об'єм | 0,005170куб.м |
| Напруга | 230В |
| оберти холостого ходу | 0-3000об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | дерево 80 мм; сталь 8 мм; алюміній 10 мм |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 750вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Хід пилки | 19мм |
| Частота ходу | 0-3000хід/хв. |
| Кут пропилу | 45, 90° |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5055 |
| Вес | 1,667кг |
| Об'єм | 0,010203куб.м |
| Напруга | 230в |
| Потужність | 550Вт |
| Споживана потужність | 550вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 800мл |
| Діаметр форсунки | 1,8мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0711 |
| Вес | 5,894кг |
| Об'єм | 0,016340куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 16000об/хв |
| Особливості | максимальна глибина вибірки фальца (чверті) -15мм |
| Споживана потужність | 1300вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальна ширина ножа | 110мм |
| Ширина обробки | 110мм |
| Глибина обробки | 0-3,5мм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варианты цен
3 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS389T2 |
| Вес | 3.54кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумулятор DCB546 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1874Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
40 499 грн./шт
Варианты цен
40 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MW-0011 |
| Вес | 0,800кг |
| Об'єм | 0,005104куб.м |
| Висота | 140мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1034 |
| Вес | 0,419кг |
| Об'єм | 0,002130куб.м |
| Тип | одноразові мішки для пилососа |
| Діаметр посадкового отвору | 65мм |
| Кількість в упаковці | 5шт |
| Діаметр посадки | 40/50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS572NT |
| Вес | 3.6кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск 24 зуба - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Порт системи пиловидалення (AirLock) - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 184мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 44мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 58мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 399 грн./шт
Варианты цен
18 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWST83471 |
| Вес | 3.9кг |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. 2 акумулятори/ 18V XR 5 Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 6А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
Характеристики
16 999 грн./шт
Варианты цен
16 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF903P1G |
| Вес | 1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 5 Аг (GFN блок - Glass Filled Nylon) - 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Гумовий чохол корпусу – 1 шт. Поролоновий ложемент – 1 шт. |
| Крутний момент | 338Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 3 ⁄ 8дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 2850об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 3250уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 299 грн./шт
Варианты цен
16 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
2 199 грн./шт
Варианты цен
2 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























