| Артикул товару | DWE4579 |
| Вес | 5.86кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 230мм |
| Споживана потужність | 2600Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 500об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 899 грн./шт
Варианты цен
14 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK623P3 |
| Вес | 23.82кг |
| Кількість в наборі | 6шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DCD796 - 1 шт. Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DCF887 - 1 шт. Кутова шліфувальна машина акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Пила шабельна акумуляторна безщіткова DCS367 - 1 шт. Пила дискова акумуляторна безщітковий DCS570 - 1 шт. Ліхтар світлодіодний акумуляторний DCL050 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 Аг - 3 шт. Зарядний пристрій. Валіза системи TOUGH SYSTEM - 2 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
65 699 грн./шт
Варианты цен
65 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-45-300-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 3м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DCF503L1G |
| Вес | 1кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 250об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 3 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Паролоновий ложемент - 1 шт. |
| Крутний момент | 81Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 3 ⁄ 8дюйм |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 799 грн./шт
Варианты цен
16 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
3 199 грн./шт
Варианты цен
3 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
14 999 грн./шт
Варианты цен
14 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EMT-3-20-180 |
| Комплектація | Пальник для напівавтоматичного зварювання - 1 шт |
| Режими зварювання | MIG MAG |
| Допустимий зварювальний струм | 180А |
| Перетин кабелю | 20кв.мм |
| Довжина кабелю | 3м |
Характеристики
| Артикул товару | EVS-38-400-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DCM200NT |
| Вес | 1.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Бокова ручка - 1 шт. Стрічка абразивністю 80 - 2 шт. Додаткова кутова шина - 1 шт. Пилозахисний кожух - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 13х457мм |
| Швидкість стрічки | 1700м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
16 899 грн./шт
Варианты цен
16 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE7492 |
| Вес | 26.5кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 4800об/хв |
| Комплектація | Пила настільна - 1 шт. Пильний диск 24 ріжучих зуба - 1 шт. Ключ - 2 шт. Торцювальна направляюча - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Штовхач - 1 шт. Приладдя для видалення тирси |
| Діаметр круга | 250мм |
| Споживана потужність | 2000Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Тип пилки | циркулярна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 55мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 77мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Розмір столу | 680 х 650мм |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 77мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
32 899 грн./шт
Варианты цен
32 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE7485 |
| Вес | 22кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пила настільна мережева - 1 шт. Пильний диск - 1 шт |
| Діаметр круга | 210мм |
| Споживана потужність | 1850Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Тип пилки | циркулярна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 45мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Розмір столу | 485 x 485мм |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 65мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
34 999 грн./шт
Варианты цен
34 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1022 |
| Напруга | 230в |
| Сумісність | dt-1025 dt-1030 |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





























