| Артикул товару | ECV-50PRO |
| Вес | 16.5кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 1.5кВт |
| Комплектація | Перетворювач |
| Центробіжна сила | 5кН |
| Діаметр вібробулави | 50мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 200Гц |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
27 299 грн./шт
Варианты цен
27 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCG409VSNT |
| Вес | 1.85кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | 2-х позиційна бічна рукоятка – 1 шт;. Регульований без ключа захисний кожух – 1 шт;. Без ключова притискна гайка – 1 шт;. Шестигранний ключ – 1 шт;. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1450Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 3 000 - 9 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 899 грн./шт
Варианты цен
15 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-38-300-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 3м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DWE627KT |
| Вес | 6.1кг |
| Швидкість обертання | 22000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Паралельна направляюча з точним регулюванням - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Цанга 12 мм - 1 шт. Ключ 22 - 1 шт. Напрямна гільза 30 мм - 1 шт. Пульт дистанційного керування - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Споживана потужність | 2300Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8 - 12мм |
| Максимальний діаметр фрези | 50мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 80мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
35 999 грн./шт
Варианты цен
35 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-45-500-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 5м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DCS383N |
| Вес | 4.9кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3900об/хв |
| Комплектація | Без аккумулятора и зарядного устройства. Диск 184х20 мм 48Т ТСТ - 1 шт. Ключ - 1 шт. Картон |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1400Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 67мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
33 699 грн./шт
Варианты цен
33 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EGC-300 |
| Комплектація | Затискач маси (без кабелю) - 1шт |
| Допустимий зварювальний струм | 300А |
| Перетин кабелю | 25кв.мм |
Характеристики
| Артикул товару | WT-4040 |
| Вес | 7,800кг |
| Об'єм | 0,035855куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 533х305х345мм |
| Споживана потужність | до 7,8квт |
| Струм зварювання | 15-40а |
| Товщина чистого різу | 8мм |
| Номінальний тиск повітря | 4-5бар |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
7 939 грн./шт
Варианты цен
7 939 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK2020P2T |
| Вес | 8кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DCD791 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
28 199 грн./шт
Варианты цен
28 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ETR-080H |
| Вес | 80кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5.5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Максимальна глибина ущільнення | 550мм |
| Плита | 340 х 285мм |
| Швидкість руху | 10-13м/хв |
| Сила удару | 14кН |
| Ударна амплітуда | 40-80мм |
| Частота ударів | 680уд/хв |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
54 999 грн./шт
Варианты цен
54 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
16 091 грн./шт
Варианты цен
16 091 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-45-400-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DXWDCUT40E |
| Вес | 26кг |
| Комплектація | Плазморіз - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Перехідник з 32 А на 16 А - 1шт. Інструкція з експлуатації |
| Максимальна товщина різу | 10мм |
| Кабель затиску маси | 1.5м |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5.4кВт |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 40А |
| Напруга холостого ходу MMA | 312В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 45% |
| Регулювання зварювального струму MMA | 15-40А |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Кабель плазморізу | 1.5м |
| Номінальна напруга мережі | 230В |
| Межі зміни напруги в мережі | 230В |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
79 999 грн./шт
Варианты цен
79 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF961N |
| Вес | 3.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1890уд/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 2372Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 440об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 1200об/хв |
| Вихідна потужність | 870Вт |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 999 грн./шт
Варианты цен
22 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF891P2G |
| Вес | 1.67кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3250уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Гумовий чохол корпусу – 1 шт. Поролоновий ложемент - 1 шт |
| Крутний момент | 1084Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 199 грн./шт
Варианты цен
29 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-45-300-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 3м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DWE4579 |
| Вес | 5.86кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 230мм |
| Споживана потужність | 2600Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 500об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 899 грн./шт
Варианты цен
14 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























