| Артикул товару | DWE4238 |
| Вес | 2.6кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 9300об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 150мм |
| Споживана потужність | 1400Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 300об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
8 299 грн./шт
Варианты цен
8 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1021 |
| Вес | 2,544кг |
| Об'єм | 0,004260куб.м |
| Напруга | 230в |
| Сумісність | dt-1015 dt-1020 |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB546_N473851 |
| Вес | 1.06кг |
| Напруга | 54В |
| Висота | 70мм |
| Довжина | 120мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 60хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 6Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR FLEXVOLT |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
5 899 грн./шт
Варианты цен
5 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS369P2 |
| Вес | 1.43кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна-акумуляторна |
| Величина ходу | 16мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
20 499 грн./шт
Варианты цен
20 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0311 |
| Вес | 0,200кг |
| Об'єм | 0,002208куб.м |
| Ємність акумулятора | 1.5ач |
| Напруга | 12в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | dt-0310, dt-0314 (нові моделі 2025р.) |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-9160 |
| Вес | 55,500кг |
| Об'єм | 0,260337куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 24-29об/хв |
| Об'єм резервуару | 160л |
| Споживана потужність | 650вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
13 499 грн./шт
Варианты цен
13 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS565S2T |
| Вес | 2.8кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 4950об/хв |
| Комплектація | Пильний диск - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon PowerStack 3.5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 42мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 55мм |
| Максимальний кут нахилу | 50град |
| Ємність аккумулятора | 3.5Аг |
| Макс. глибина розпилу 45 * | 42мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
32 299 грн./шт
Варианты цен
32 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK2200H2T |
| Вес | 7кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий ударний DCD1007 - 1 шт. Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DCF860 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack PowerStack 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
41 699 грн./шт
Варианты цен
41 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK2051E2T |
| Вес | 10кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DCD800 - 1 шт. Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий DCF850 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon Li-lon PowerStack 1.7 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
27 799 грн./шт
Варианты цен
27 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCE530N |
| Вес | 0.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пістолет гарячого повітря акумуляторний - 1 шт. Насадка ″риб’ячий хвіст″ - 1 шт. Насадка-концентратор - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна температура | 530град |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Повітряний потік | 190л/хв |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Мінімальна температура | 290град |
| Плавне регулювання температури | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
8 199 грн./шт
Варианты цен
8 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF500N |
| Вес | 0.88кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 450об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 1/4” - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 3/8” - 1 шт. Тримач насадок внутрішній шестигранник 1/4″ - 1 шт. |
| Крутний момент | 75Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4; 3 ⁄ 8дюйм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 699 грн./шт
Варианты цен
14 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK865P4T |
| Вес | 30кг |
| Кількість в наборі | 8шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний DCD796 - 1 шт. Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий DCF899HN - 1 шт. Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Пила дискова акумуляторна безщіткова DCS570 - 1 шт. Пила шабельна акумуляторна безщіткова DCS367 - 1 шт. Пила лобзикова акумуляторна безщіткова DCS334 - 1 шт. Багатофункціональний інструмент акумуляторний безщітковий DCS355 - 1 шт. Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus DCH273 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 Ач - 4 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 4 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
105 799 грн./шт
Варианты цен
105 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ETR-086E |
| Вес | 86кг |
| Напруга | 230В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 740 х 430 x 1110мм |
| Потужність | 2.2кВт |
| Комплектація | Візок |
| Плита | 310 х 280 |
| Сила удару | 10кН |
| Ударна амплітуда | 40-60мм |
| Частота ударів | 660уд/хв |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варианты цен
29 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXWDMMA160E |
| Вес | 11.8кг |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Зварювальний щиток - 1 шт. Молоток-щітка - 1 шт. Щітка - 1 шт. Перехідник з 32 А на 16 А. Інструкція з експлуатації |
| Діаметр електрода | 1.6-4.0мм |
| Номінальна потужність | 230В |
| Кабель затиску маси | 1.5м |
| Кабель електродотримача | 1.5м |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 160А |
| Напруга холостого ходу MMA | 65В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робота без втрати потужності | 170-250В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 90% |
| Регулювання зварювального струму MMA | 10-160А |
| Режими зварювання | MMA |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | немає |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варианты цен
19 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























