| Артикул товару | DCB547 |
| Вес | 1.46кг |
| Напруга | 54В |
| Висота | 78мм |
| Довжина | 135мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 75хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 9Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR FLEXVOLT |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
8 799 грн./шт
Варианты цен
8 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXV23PLPTA-QT |
| Вес | 8.3кг |
| Довжина шлангу | 2.1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA19-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий (3 шт. В комплекті) – 1 шт. DXVA19-5158 – сумка для зберігання аксесуарів – 1 шт. DXVA19-1300 – универсальна насадка 48 мм – 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-2591 – насадка для підлоги 48 мм – 1 шт |
| Споживана потужність | 750Вт |
| Рівень шуму | 65дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 23л |
| Швидкість повітряного потоку | 2400л/хв |
| Сила всмоктування | 18кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
9 299 грн./шт
Варианты цен
9 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PB901.03 |
| Матеріал | гумовий |
| Тип | захисний чохол |
| Комплектація | захисний гумовий чохол - 1 шт. |
| Сумісність | DCF901 ⁄ DCF903 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варианты цен
1 269 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH911X3 |
| Вес | 12.3кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Акумулятор XR FLEXVOLT 54В Li-lon 3 Аг (DCB547) - 3 шт. Допоміжна ручка у формі скоби/петлі - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання оборотів | є |
| Ємність акумулятору | 3Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
85 499 грн./шт
Варианты цен
85 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH911NK |
| Вес | 12.3кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Допоміжна ручка у формі скоби/петлі - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
51 899 грн./шт
Варианты цен
51 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF891N |
| Вес | 1.67кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3250уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка |
| Крутний момент | 1084Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варианты цен
14 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF900P2T |
| Вес | 2.9кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 2200уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 1898Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1040об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2300об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 699 грн./шт
Варианты цен
22 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF892P2T |
| Вес | 1.67кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3250уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 1084Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варианты цен
19 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
3 399 грн./шт
Варианты цен
3 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS398T2 |
| Вес | 5.6кг |
| Ємність акумулятора | 6Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 54В XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Комплект полотен для різання блоків (Poroton / Porotherm) клас 20. Шестигранний ключ |
| Довжина полотна | 430мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальне число ходів | 2400ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
| Величина ходу | 40мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
55 599 грн./шт
Варианты цен
55 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS438N |
| Вес | 0.94кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 20000об/хв |
| Комплектація | Пилозахисний кожух - 1 шт. Ключ – 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка. Відрізні диски - 3 шт. |
| Діаметр круга | 76мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 10мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
11 699 грн./шт
Варианты цен
11 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCE555N |
| Вес | 0.79кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 26000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Регульований обмежувач глибини - 1 шт. Цанга 3,2 мм (1/4 ″) - 1 шт. Цанга 6,4 мм (1/8 ″) - 1 шт. Універсальне свердло - 1 шт. Свердло для різання гіпсокартону - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Діаметр цанги | 3.2 - 6.4мм |
| Регулювання обертів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 699 грн./шт
Варианты цен
12 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























