1 495 грн./шт
Варианты цен
1 495 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF891NT |
| Вес | 1.67кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3250уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 1084Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 999 грн./шт
Варианты цен
15 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXWDMMA200E |
| Вес | 13.9кг |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Зварювальний щиток - 1 шт. Молоток-щітка - 1 шт. Щітка - 1 шт. Перехідник з 32 А на 16 А. Інструкція з експлуатації |
| Діаметр електрода | 1.6-5.0мм |
| Номінальна потужність | 230В |
| Кабель затиску маси | 1.5м |
| Кабель електродотримача | 1.5м |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна споживча потужність MMA | 7кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 5мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 200А |
| Напруга холостого ходу MMA | 65В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робота без втрати потужності | 170-250В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 90% |
| Регулювання зварювального струму MMA | 15-200А |
| Режими зварювання | MMA |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | немає |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 499 грн./шт
Варианты цен
24 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-38-200-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DCG405NT |
| Вес | 1.74кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумулятору та зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
9 899 грн./шт
Варианты цен
9 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS691N |
| Вес | 5.7кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 6600об/хв |
| Комплектація | Гайковий ключ на 12,7 мм - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 22.2мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна товщина різу | 83мм |
| Тип пилки | відрізна |
| Індикатор перевантаження | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
30 799 грн./шт
Варианты цен
30 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH133M1 |
| Вес | 2.27кг |
| Ємність акумулятора | 4Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1500об/хв |
| Частота удару | 5500уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 2.6Дж |
| Комплектація | Акумулятор (4 Аг) - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 26мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 |
| Ємність аккумулятора | 4Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 999 грн./шт
Варианты цен
18 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXV20PC |
| Вес | 6.2кг |
| Довжина шлангу | 2,1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA199-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий– 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-1900D – насадка для підлоги 48 мм – 1 шт |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Рівень шуму | 80дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 20л |
| Швидкість повітряного потоку | 2268л/хв |
| Сила всмоктування | 15кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варианты цен
3 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
8 359 грн./шт
Варианты цен
8 359 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
14 699 грн./шт
Варианты цен
14 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























