| Артикул товару | D25881K |
| Вес | 10.4кг |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота удару | 2160уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 17.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
36 599 грн./шт
Варианты цен
36 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCD240N |
| Вес | 5.1кг |
| Напруга | 54В |
| Різьба | М16 |
| Комплектація | Мішалка з лопатями діаметром 160 мм - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 225об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 350об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 475об/хв |
| Максимальний діаметр змішувача | 160мм |
| Частота обертання 4 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 5 швидкість | 725об/хв |
| Макс. діаметр зміщувача | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 699 грн./шт
Варианты цен
22 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH263NK |
| Вес | 2.7кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1165об/хв |
| Частота удару | 4300уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 3Дж |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 28мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 899 грн./шт
Варианты цен
15 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK422P3T |
| Вес | 14.3кг |
| Кількість в наборі | 4шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний DCD796 - 1 шт. Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus DCH273 - 1 шт. Шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий DCF887 - 1 шт. Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 Аг - 3 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 2 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
52 599 грн./шт
Варианты цен
52 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK384P2T |
| Вес | 9.7кг |
| Кількість в наборі | 3шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DCD796 - 1 шт. Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DCF887 - 1 шт. Кутова шліфувальна машина акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій. Валіза системи TSTAK - 2 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
32 899 грн./шт
Варианты цен
32 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D26411 |
| Вес | 0.65кг |
| Комплектація | Конічна насадка - 1 шт. Насадка ″риб’ячий хвіст″ - 1шт |
| Споживана потужність | 1800Вт |
| Максимальна температура | 600град |
| Повітряний потік | 450л/хв |
| Джерело живлення | мережеве |
| Мінімальна температура | 50град |
| Плавне регулювання температури | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
4 099 грн./шт
Варианты цен
4 099 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK440P2T |
| Вес | 9.3кг |
| Кількість в наборі | 4шт |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут DCD778 - 1 шт. Акумуляторний ударний гайковерт DCF787 - 1 шт. Акумуляторний перфоратор SDS-plus DCH133 - 1 шт. Акумуляторний світлодіодний ліхтар DCL040 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
31 999 грн./шт
Варианты цен
31 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWD024 |
| Вес | 1.6кг |
| Швидкість обертання | 2800об/хв |
| Частота удару | 47600уд/хв |
| Комплектація | Патронний ключ - 1 шт. Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт |
| Споживана потужність | 701Вт |
| Крутний момент | 5.2Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2800об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 47600уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варианты цен
4 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
4 785 грн./шт
Варианты цен
4 785 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0074 |
| Вес | 0,357кг |
| Об'єм | 0,000726куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Твердость за шкалою Роквелла | 89HRC |
| Комплектація | фрези, дерев'яний кейс |
| Твердість за шкалою Роквелла | 89hrc |
| Діаметр хвостовика | 7, 8мм |
| Діаметр фрези | 15-35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
339 грн./шт
Варианты цен
339 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCV517N |
| Вес | 1.8кг |
| Напруга | 18В |
| Довжина шлангу | 1м |
| Діаметр шланга | 32мм |
| Комплектація | Міцний гумовий шланг 1 м діаметром 32 мм - 1 шт. Щілинна насадка - 1 шт. Широка насадка - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Рівень шуму | 76дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 180Вт |
| Можливість збору води | є |
| Об’єм пилозбірника | 1.9л |
| Швидкість повітряного потоку | 954л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
5 999 грн./шт
Варианты цен
5 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0172 |
| Вес | 5,070кг |
| Об'єм | 0,017280куб.м |
| Частота удару | 5100уд/хв |
| Тип патрона | sds-plus |
| Енергія удару | 3,2дж |
| Тип | прямий |
| Особливості | металевий корпус редуктора |
| Споживана потужність | 1000вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1300об/хв |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Максимальний діаметр свердління | сталь 13 мм; бетон: 26 мм; дерево: 32 мм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF850N |
| Вес | 0.95кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3250об/хв |
| Частота удару | 3800уд/хв |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 206Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250об/хв |
| Вихідна потужність | 475Вт |
| Наявність удару | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
9 899 грн./шт
Варианты цен
9 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWD241 |
| Вес | 6.3кг |
| Різьба | М14 |
| Комплектація | Міксер мережевий - 1 шт. Насадка-змішувач 160 мм - 1 шт. Гайковий ключ - 2 шт |
| Споживана потужність | 1800Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 550об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 725об/хв |
| Максимальний діаметр змішувача | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
14 599 грн./шт
Варианты цен
14 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ECD-355-2 |
| Вес | 13.5кг |
| Напруга | 230В |
| Габаритні розміри | 620 х 300 x 250мм |
| Споживана потужність | 3.98кВт |
| Максимальний діаметр свердління | 355мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип свердління | мокре |
| Частота обертання | 750об/хв |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1036 |
| Вес | 0,356кг |
| Об'єм | 0,005325куб.м |
| Сумісність | wt-1430 |
| Діаметр основи | 74мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCK2026P2T |
| Вес | 8.05кг |
| Кількість в наборі | 2 |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий ударний DCD805 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
27 799 грн./шт
Варианты цен
27 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























