| Артикул товару | DCS331N |
| Вес | 2.3кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Адаптер пилососа - 1 шт. Пластикова накладка підошви - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 26мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 135мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 25мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
10 999 грн./шт
Варианты цен
10 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK266P2T |
| Вес | 6.76кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Ударний дриль-шурупокрут акумуляторний DCD796 - 1 шт. Ударний шурупокрут акумуляторний DCF887 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
25 199 грн./шт
Варианты цен
25 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D26500 |
| Вес | 4кг |
| Швидкість обертання | 13500об/хв |
| Комплектація | Твердосплавні двосторонні ножі. Паралельна направляюча - 1 шт. Направляюча для вибірки чверті - 1 шт. Перехідник для збору стружки - 1 шт. Ліво- і правобічний ежектор тирси |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна глибина стругання | 4мм |
| Глибина вибірки чверті | 25мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 199 грн./шт
Варианты цен
18 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS397N |
| Вес | 5.6кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Шестигранний ключ. Без акумуляторів та зарядного пристрою. В картонній коробці. Поставляється без пильного полотна |
| Довжина полотна | 430мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальне число ходів | 2400ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
| Величина ходу | 40мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
33 199 грн./шт
Варианты цен
33 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH735N |
| Вес | 8.5кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 355об/хв |
| Частота удару | 2705уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 13.3Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 48мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
51 199 грн./шт
Варианты цен
51 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D27111 |
| Вес | 26.5кг |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Швидкість обертання | 2950об/хв |
| Комплектація | Пильний диск SERIES 40 CSB - 1 шт. Штовхач - 1 шт. Спеціальний ключ для пильних дисків - 1 шт. Направляюча планка - 1 шт. Захисний кожух диска - 1 шт. Торцевий ключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 305мм |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Тип пилки | комбінована |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 50мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 90мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 60град |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 220мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 220мм |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 51мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
67 699 грн./шт
Варианты цен
67 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442154 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DCW604N |
| Вес | 2.4кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 25500об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Фрезерна головка з безщітковим двигуном - 1 шт. Платформа базового фрезера - 1 шт. Платформа окантовочного фрезера - 1 шт. Порт системи видалення пилу - 1шт. Паралельний упор - 1 шт. Цанга 8 мм - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6 - 8мм |
| Максимальний діаметр фрези | 30мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 55мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
26 399 грн./шт
Варианты цен
26 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXVA19-4201 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки - 3 шт |
| Сумісність | DXV23PLPTA ⁄ DXV234P ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
879 грн./шт
Варианты цен
879 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF900P2G |
| Вес | 2.9кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 2200уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг (GFN блок - Glass Filled Nylon) - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Гумовий чохол корпусу – 1 шт. Поролоновий ложемент – 1 шт. |
| Крутний момент | 1898Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1040об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2300об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
32 799 грн./шт
Варианты цен
32 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK268P2T |
| Вес | 6.61кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут акумуляторний DCD791. Ударний шурупокрут акумуляторний DCF887. Зарядний пристрій. Акумулятор 5 Аг - 2 шт. Чемодан TSTAK |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 199 грн./шт
Варианты цен
24 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
2 502 грн./шт
Варианты цен
2 502 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ECV-60PRO |
| Вес | 22.5кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 2кВт |
| Комплектація | Перетворювач |
| Центробіжна сила | 8.6кН |
| Діаметр вібробулави | 60мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 200Гц |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
31 499 грн./шт
Варианты цен
31 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCBPSC0550 |
| Вес | 4.08кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій POWERSHIFT - 1 шт. |
| Час заряду акумулятора | 55 мин / 55.4 В, 10 Аг (DCBPS0554)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion POWERSHIFTщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 60В |
| Струм зарядки | 12А |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
20 999 грн./шт
Варианты цен
20 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS438E2T |
| Вес | 0.94кг |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 2000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack 1.7 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Пилозахисний кожух - 1 шт. Ключ – 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Ємність аккумулятора | 1.7Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 699 грн./шт
Варианты цен
22 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























