| Артикул товару | DCH333X2 |
| Вес | 3.7кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1000об/хв |
| Частота удару | 4480уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 3.5Дж |
| Комплектація | Акумулятор Li-Ion 54 В XR FlexVolt (DCB547) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 30мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
56 999 грн./шт
Варианты цен
56 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ECC-250L |
| Вес | 260кг |
| Тип двигуна | Loncin LC2V78F-2 |
| Габаритні розміри | 1350 х 700 х 1350мм |
| Потужність | 12.1кВт |
| Комплектація | Бак для води. Швидкознімне з’єднання |
| Об'єм двигуна | 678куб.см |
| Ємність водяного бака | 30л |
| Макс. глибина різу | 260мм |
| Макс. діаметр диска | 700мм |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
129 999 грн./шт
Варианты цен
129 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXVA19-2780 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK266P3T |
| Вес | 7.5кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Ударний дриль-шурупокрут акумуляторний DCD796 - 1 шт. Ударний шурупокрут акумуляторний DCF887 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 3 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 199 грн./шт
Варианты цен
29 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-9180 |
| Вес | 57,500кг |
| Об'єм | 0,260337куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 24-29об/хв |
| Об'єм резервуару | 180л |
| Споживана потужність | 850вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
14 499 грн./шт
Варианты цен
14 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS356S2T |
| Вес | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon PowerStack 3.5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Полотно пилкове по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна підошва трикутна - 1 шт. Полотно пилкове по дереву з цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Сітка шліфувальна трикутна - 9 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 9.5мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань на хвилину | 20000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань на хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань на хвилину 3 швидкість | 20000 |
| Ємність аккумулятора | 3.5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 299 грн./шт
Варианты цен
24 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS781N |
| Вес | 23.2кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3800об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск - 1 шт. Спецключ - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Струбцина - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 60мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 112мм |
| Максимальний кут нахилу | 49град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 60град |
| Потужність двигуна | 89377кВт |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 278мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 278мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
70 399 грн./шт
Варианты цен
70 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH775X2 |
| Вес | 9.5кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 290об/хв |
| Частота удару | 2210уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 19.4Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Акумулятор Li-lon 54 В XR FLEXVOLT (DCB547) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 52мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 150мм |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
81 999 грн./шт
Варианты цен
81 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25614K |
| Вес | 7.8кг |
| Швидкість обертання | 380об/хв |
| Частота удару | 2900уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 10.5Дж |
| Комплектація | Перфоратор мережевий SDS-MAX - 1 шт. Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1350Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | 45мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 45мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 45мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
27 999 грн./шт
Варианты цен
27 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DW621 |
| Вес | 3.1кг |
| Швидкість обертання | 24000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Паралельна направляюча з точним регулюванням - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Цанга 8 мм - 1 шт. Ключ 17/10 - 1 шт. Напрямна гільза 24 мм - 1 шт |
| Споживана потужність | 1100Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8мм |
| Максимальний діаметр фрези | 36мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 55мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
25 699 грн./шт
Варианты цен
25 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0186 |
| Вес | 5,300кг |
| Об'єм | 0,015996куб.м |
| Частота удару | 5100уд/хв |
| Тип патрона | sds-plus |
| Енергія удару | 3,5дж |
| Тип | прямий |
| Особливості | знімний швидкозатискний патрон |
| Споживана потужність | 1000вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1300об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; бетон: 28 мм; дерево: 40 мм |
| Кількість режимів | 3 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE800N |
| Вес | 3.9кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1200об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Розмір підошви | 225мм |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
34 299 грн./шт
Варианты цен
34 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWE349 |
| Вес | 2.4кг |
| Комплектація | Пилка по дереву - 1 шт. Захисна накладка підошви - 1 шт. В коробці |
| Споживана потужність | 650Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 20мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 85мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 20мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варианты цен
4 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCPS7154N |
| Вес | 94кг |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 1160х400х940мм |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Плита | 860х400мм |
| Швидкість руху | 28м/хв |
| Центробіжна сила | 15кН |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
214 999 грн./шт
Варианты цен
214 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0343 |
| Вес | 1,050кг |
| Об'єм | 0,001109куб.м |
| Ємність акумулятора | 8.0ач |
| Напруга | 20в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | інструмент storm 20вв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 099 грн./шт
Варианты цен
3 099 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB094K |
| Вес | 0.11кг |
| Комплектація | USB адаптер – 1 шт. Блок живлення – 1 шт. USB-кабель живлення – 1 шт. Гак для носіння - 1 шт. |
| Час заряду акумулятора | 65 хв/18В XR 5Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 5А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варианты цен
7 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0075 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000540куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Твердость за шкалою Роквелла | 89HRC |
| Комплектація | фрези, дерев'яний кейс |
| Твердість за шкалою Роквелла | 89hrc |
| Довжина робочої частини | 25.4; 38.1; 50.8; 63.5; 76.2мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Діаметр фрези | 12.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





























