| Артикул товару | DCK2062E2T |
| Вес | 5.3кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DCD709 - 1 шт. Шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий DCF809 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність аккумулятора | 1.7Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
21 599 грн./шт
Варианты цен
21 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EPC-155RL |
| Вес | 155кг |
| Тип двигуна | Loncin |
| Тип | реверсивна |
| Габаритні розміри | 850 х 510 х 940мм |
| Потужність | 9к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Об'єм двигуна | 270куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 500мм |
| Плита | 4650 х 420мм |
| Швидкість руху | 15м/хв |
| Центробіжна сила | 30.5кН |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
62 999 грн./шт
Варианты цен
62 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS335N |
| Вес | 2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила лобзикова безщіткова - 1 шт. Накладка на підошву - 1 шт. Адаптер для підключення пилососа - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 485Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 26мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 135мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 25мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варианты цен
14 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D26414 |
| Вес | 0.71кг |
| Комплектація | Конічна насадка - 1 шт. Насадка ″риб’ячий хвіст″ - 1шт |
| Споживана потужність | 2000Вт |
| Максимальна температура | 600град |
| Повітряний потік | 500л/хв |
| Джерело живлення | мережеве |
| Мінімальна температура | 50град |
| Плавне регулювання температури | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
6 199 грн./шт
Варианты цен
6 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-4020 |
| Вес | 8,100кг |
| Об'єм | 0,034106куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 440х260х330мм |
| Споживана потужність | до 4,8ква |
| Струм зварювання | 20-180а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6-5мм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE6820N |
| Вес | 5.1 |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина шлангу | 3м |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Максимальний тиск | 1.6бар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність водяного бака | 15л |
| Регулювання тиску | так |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
26 999 грн./шт
Варианты цен
26 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D27300 |
| Вес | 54кг |
| Швидкість обертання | 6200об/хв |
| Комплектація | Ножі зі швидкорізальної сталі. Регульована напрямна. Шестигранні ключі. Спецключ. Рівень для установки ножів. Наконечник пиловідведення. Штовхач. Ніжки |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна висота заготівки | 160мм |
| Максимальна глибина стругання | 3мм |
| Максимальна ширина заготівки | 260мм |
| Швидкість подачі | 5м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
138 299 грн./шт
Варианты цен
138 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS334NT |
| Вес | 2.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пластикова підошва - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 485Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | лобзикова |
| Величина ходу | 26мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Максимальна глибина різу у дереві | 135мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 25мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варианты цен
16 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS570P2 |
| Вес | 3.6кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-Ion 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 184мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 49мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 64мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
25 599 грн./шт
Варианты цен
25 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EFW-0810 |
| Вес | 1кг |
| Комплектація | Порошковий дріт EnerSol EFW-0810 - 1шт. |
| Діаметр дроту | 0.8мм |
| Режими зварювання | FCAW |
| Зовнішній діаметр котушки | 100мм |
Характеристики
| Артикул товару | DCE531N |
| Вес | 3.08кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 0,36кВт |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Частота вібрації | 15000об/хв |
| Діаметр вібробулави | 28.6мм |
| Довжина гнучкого валу | 1.2м |
| Параметри мережі | 18В |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
35 399 грн./шт
Варианты цен
35 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB1104P3 |
| Вес | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій – 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184) – 3 шт. |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion Li-Ion 5 Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 299 грн./шт
Варианты цен
15 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWD112S |
| Вес | 1.8кг |
| Споживана потужність | 701Вт |
| Крутний момент | 10.9Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10мм |
| Макс. кількість оборотів 1 швидкість | 2500об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
5 299 грн./шт
Варианты цен
5 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB547G |
| Вес | 1.46кг |
| Напруга | 54В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 54 В XR FLEXVOLT GFN блок - 1 шт; |
| Час заряду акумулятора | 75хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 9Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR FLEXVOLT |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 699 грн./шт
Варианты цен
12 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EPC-063FLCT |
| Вес | 63кг |
| Тип двигуна | LCT |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 700 х 398 х 480мм |
| Потужність | 5к.с. |
| Комплектація | Візок. Бак для води. Килимок |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 250мм |
| Плита | 530 х 370мм |
| Швидкість руху | 25м/хв |
| Центробіжна сила | 11кН |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
13 499 грн./шт
Варианты цен
13 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB1104M2 |
| Вес | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 4 Аг (DCB182) - 2 шт. |
| Час заряду акумулятора | 60 хв. / 18 В XR Li-Ion 4 Аг (DCB182)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 299 грн./шт
Варианты цен
7 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























