| Артикул товару | D25899K |
| Вес | 9.9кг |
| Частота удару | 2040уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 17.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
45 599 грн./шт
Варианты цен
45 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCPS3592 |
| Тип | Гнучкий вал і вібробулава |
| Комплектація | Гнучкий вал з вібробулавою - 1 шт. |
| Сумісність | DCPS310N ⁄ DCPS320N |
| Діаметр вібробулави | 59мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
58 459 грн./шт
Варианты цен
58 459 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-5060 |
| Вес | 3,713кг |
| Об'єм | 0,025327куб.м |
| Напруга | 230в |
| Довжина шлангу | 1.5м |
| Споживана потужність | 600вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Робочий тиск | 0.14-0.70бар |
| Витрата повітря | 1650л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE305PK |
| Вес | 3.5кг |
| Комплектація | Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1100Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 29мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 280мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 130мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 499 грн./шт
Варианты цен
12 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25810K |
| Вес | 5.6кг |
| Частота удару | 3150уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 7.1Дж |
| Комплектація | Додаткова рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 799 грн./шт
Варианты цен
22 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-4004 |
| Вес | 5,750кг |
| Об'єм | 0,020500куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 334х145х260мм |
| Споживана потужність | до 8,2ква |
| Струм зварювання | 20-180а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6-4мм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ECDS-200 |
| Вес | 9кг |
| Максимальний діаметр свердління | 200мм |
| Регулювання нахилу | ні |
Характеристики
8 949 грн./шт
Варианты цен
8 949 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB182 |
| Вес | 0.61кг |
| Напруга | 18В |
| Висота | 65мм |
| Довжина | 110мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 40хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 4Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
2 999 грн./шт
Варианты цен
2 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCPS151 |
| Вес | 31кг |
| Тип | стійка |
| Комплектація | Стійка - 1 шт.;. Комплект кріплення - 1 шт. |
| Сумісність | DCD150 |
| Максимальний діаметр свердління | 162мм |
| Регулювання нахилу | Є |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
98 090 грн./шт
Варианты цен
98 090 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS353D2 |
| Вес | 0.84кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 2 Аг – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників – 1 шт. Шестигранний ключ – 2 шт. Полотно пиляльне по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфпідошва трикутна – 1 шт. Полотно пиляльне по дереву із цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Жорсткий скребок – 1 шт. Перехідник для видалення пилу - 1 шт. Напрямна для різання - 1 шт. Шліфшкіра трикутна - 25 шт. Полотно для фігурного випилювання по дереву. 9,5 мм x 43 мм – 1 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань на хвилину | 18000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 18000 |
| Ємність акумулятору | 2Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 799 грн./шт
Варианты цен
16 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCW220P2 |
| Вес | 3.46кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пилозбірник - 1шт. Поворотний адаптер для видалення пилу - 1 шт. Шліфстрічка - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 75х533мм |
| Швидкість стрічки | 320м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
31 899 грн./шт
Варианты цен
31 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWV905H |
| Вес | 15кг |
| Довжина шлангу | 4,6м |
| Діаметр шланга | 32мм |
| Комплектація | Комплект з’єднувачів. Фільтри. Шланг 4.6 м діаметром 32 мм - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1400Вт |
| Рівень шуму | 72дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 38л |
| Швидкість повітряного потоку | 4500л/хв |
| Сила всмоктування | 25кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
49 199 грн./шт
Варианты цен
49 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D36000 |
| Вес | 45кг |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Комплектація | Блок електродвигуна - 1 шт. Блок опорної рами - 1 шт. Водний відсік - 1 шт. Водяний насос - 1 шт. Відрізний диск - 1 шт. Пересувний стіл - 1 шт. Подовжувальний стіл - 1 шт. Направляючий упор - 1 шт. Задні водозбірники - 2 шт. Водозбірник пересувного столу - 2 шт. Захисний щиток від бризок - 1 шт. Шестигранні гвинти - 6 шт. Шестигранні ключі - 1 шт. Ключ для установки відрізного диска - 1 шт. Керівництво по експлуатації - 1 шт |
| Діаметр круга | 250мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. поперечний різ під кутом 90 | 940мм |
| Максимальна глибина різу | 80мм |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Макс. глибина різу | 80мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
92 899 грн./шт
Варианты цен
92 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D28730 |
| Вес | 15.5кг |
| Швидкість обертання | 4000об/хв |
| Комплектація | Пила монтажна - 1 шт. Диск відрізний - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт |
| Діаметр круга | 355мм |
| Споживана потужність | 2300Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Макс. розпил 45 град(L-подібний профіль) | 105х105мм |
| Макс. розпил 45 град(квадратний профіль) | 98х98мм |
| Макс. розпил 45 град (круглий профіль) | 115мм |
| Макс. розпил 45 град (прямокут. профіль) | 105х95мм |
| Макс. розпил 90 град(L-подібний профіль) | 120х120мм |
| Макс. розпил 90 град(квадратний профіль) | 115х115мм |
| Макс. розпил 90 град (круглий профіль) | 125мм |
| Макс. розпил 90 град (прямокут. профіль) | 115х130мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варианты цен
16 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0341 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,002448куб.м |
| Ємність акумулятора | 4.0ач |
| Напруга | 20в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | інструмент storm 20в |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варианты цен
4 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCG460N |
| Вес | 4.7кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна швидкість обертів | 6000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 3000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 699 грн./шт
Варианты цен
22 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWP849X |
| Вес | 3кг |
| Швидкість обертання | 3500об/хв |
| Комплектація | Підошва на липучці 180 мм - 1 шт. Полірувальний ковпак на липучці 180 мм - 1 шт. Дугоподібна бічна рукоятка - 1 шт. Горизонтальна бічна рукоятка - 1 шт |
| Споживана потужність | 1250Вт |
| Шпиндель | М14 |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр підошви | 180мм |
| Принцип дії | роторна |
| Тип шліфувальної машини | полірувальна мережева |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
13 499 грн./шт
Варианты цен
13 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20774 |
| Тип | полотно пиляльне універсальне |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пиляльне - 1 шт. |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варианты цен
1 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























