| Артикул товару | DCS777T2 |
| Вес | 15кг |
| Ємність акумулятора | 6Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Швидкість обертання | 6300об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Спеціальний ключ - 1 шт. Струбцина - 1 шт. Акумуляторна батарея з індикатором стану заряду 54V XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. У картонній упаковці |
| Діаметр круга | 216мм |
| Споживана потужність | 1750Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 48мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 60мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Кут повороту наліво | 50град |
| Кут повороту направо | 50град |
| Потужність двигуна | 24449кВт |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 270мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 270мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
63 199 грн./шт
Варианты цен
63 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB1104D2 |
| Вес | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 2 Аг (DCB183) - 2 шт. |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 18В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варианты цен
7 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
5 780 грн./шт
Варианты цен
5 780 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH735X2 |
| Вес | 8.5кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 355об/хв |
| Частота удару | 2705уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 13.3Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Акумулятор Li-Ion 54 В XR FlexVolt (DCB547) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 48мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 48 |
| Максимальний діаметр свердління(коронка) | 125 |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
78 199 грн./шт
Варианты цен
78 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0345 |
| Вес | 0,630кг |
| Об'єм | 0,002664куб.м |
| Напруга | 20В |
| Сумісність | інструмент storm 20в |
| Струм на виході | 4.0 а; 22 в |
| Час заряду акумулятора | 2.0 аг - 40 хв<br>4.0 аг - 80 хв<br>6.0 аг - 120 хв<br>8.0 аг - 150 хв |
| Струм на вході | 230 в; 50 гц |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варианты цен
699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF801N |
| Вес | 0.8кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 2850об/хв |
| Частота удару | 3600уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Крутний момент | 163Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 950об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1950об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2850об/хв |
| Вихідна потужність | 200Вт |
| Наявність удару | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 299 грн./шт
Варианты цен
7 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25832K |
| Вес | 7.4кг |
| Частота удару | 2900уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 10.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1350Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
33 399 грн./шт
Варианты цен
33 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCG440N |
| Вес | 2.6кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна швидкість обертів | 6500об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2300Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 500об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 599 грн./шт
Варианты цен
16 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH481X2 |
| Вес | 6.65кг |
| Ємність акумулятора | 9Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 540об/хв |
| Частота удару | 3150уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 6.1Дж |
| Комплектація | Акумулятор (9 Ач) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 40мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 |
| Ємність аккумулятора | 9Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
63 899 грн./шт
Варианты цен
63 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB104 |
| Вес | 2.9кг |
| Час заряду акумулятора | 120 хв/54 В XR FLEXVOLT, 12/4 Аг (DCB548)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 8А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 299 грн./шт
Варианты цен
16 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-4011 |
| Вес | 13,600кг |
| Об'єм | 0,058000куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 433х230х330мм |
| Споживана потужність | до 4,8ква |
| Струм зварювання | 20-180а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 4мм |
| Діаметр зварювального дроту | 0,6 - 1мм |
| Швидкість подачі дроту | 1,5 - 9м/хв. |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS382N |
| Вес | 2.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. Картонна коробка. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 880Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
13 299 грн./шт
Варианты цен
13 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0318 |
| Вес | 1,220кг |
| Об'єм | 0,013277куб.м |
| Ємність акумулятора | 2ач |
| Акумулятор | li-ion |
| Напруга | 12в |
| Швидкість обертання | 0-350/0-1300об/хв |
| Патрон | 0.8-10мм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 8 мм; деревина: 23 мм |
| Крутний момент | 30нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | да |
| Регулятор моменту | 17+1 |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-4001 |
| Вес | 3,900кг |
| Об'єм | 0,013100куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 230х115х170мм |
| Споживана потужність | до 5,3ква |
| Струм зварювання | 20-140а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 3мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCB124 |
| Вес | 0.2кг |
| Напруга | 12В |
| Висота | 35мм |
| Довжина | 85мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 50хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 3Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варианты цен
2 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0519 |
| Вес | 0,358кг |
| Об'єм | 0,002805куб.м |
| Довжина | 1м |
| Цанговий затиск | 3,2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-9368 |
| Вес | 1,965кг |
| Об'єм | 0,005299куб.м |
| Акумулятор | li-ion |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота удару | 0-1300/1850/2900уд/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| оберти холостого ходу | 0-950/1500/2200об/хв |
| Крутний момент | 800нм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варианты цен
3 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS350N |
| Вес | 4.1кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Ключ - шестигранник - 1 шт. Без акумулятора і ЗУ |
| Наявність реверсу | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальне число ходів | 30ход/хв |
| Діапазон діаметрів шпильок (нерж. сталь) | M6, M8, M10мм |
| Діапазон діаметрів шпильок (сталь) | M6, M8, M10, M12мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
27 899 грн./шт
Варианты цен
27 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-2420 |
| Вес | 0,970кг |
| Об'єм | 0,006875куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Витрата повітря | 300-500л/хв |
| Максимальна температура | 60-600°с |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Повітряний потік | 300-500л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





























