| Артикул товару | DWE4369 |
| Вес | 2.53кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 8000об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 1 800 - 8 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 599 грн./шт
Варианты цен
16 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF850P2T |
| Вес | 0.95кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3250об/хв |
| Частота удару | 3800уд/хв |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 206Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250об/хв |
| Вихідна потужність | 475Вт |
| Наявність удару | є |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
23 899 грн./шт
Варианты цен
23 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25733K |
| Вес | 9.2кг |
| Швидкість обертання | 355об/хв |
| Частота удару | 2705уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 13.3Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 80 |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 48 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 45мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125мм |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 80мм |
| Макс. діаметр свердління (метал) | 48мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
51 199 грн./шт
Варианты цен
51 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF601N |
| Вес | 0.68кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1100об/хв |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний безщітковий - 1 шт |
| Крутний момент | 8Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 200Вт |
| Наявність удару | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
6 799 грн./шт
Варианты цен
6 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCG460NK |
| Вес | 4.7кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза |
| Максимальна швидкість обертів | 6000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 3000Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 000об/хв |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 199 грн./шт
Варианты цен
24 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF921P2G |
| Вес | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3550уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Гумовий чохол корпусу – 1 шт. Поролоновий ложемент - 1 шт |
| Крутний момент | 610Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
26 299 грн./шт
Варианты цен
26 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCB184 |
| Вес | 0.65кг |
| Напруга | 18В |
| Висота | 65мм |
| Довжина | 110мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 50хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
4 699 грн./шт
Варианты цен
4 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MW-0010 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,001848куб.м |
| Максимальний струм | 500а |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MW-0003 |
| Вес | 0,950кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Розмір | 145*110*25мм |
| Максимальне зусилля | 34кг |
| Кут | 30°, 45°, 60°, 75°, 90°, 135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0231 |
| Вес | 2,600кг |
| Об'єм | 0,006250куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 860вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Шпиндель | м14 |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS571N |
| Вес | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Діаметр круга | 115мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 9.5мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 599 грн./шт
Варианты цен
14 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS367P2 |
| Вес | 2.27кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK II - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 2900ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 280мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 130мм |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
31 399 грн./шт
Варианты цен
31 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWD524KS |
| Вес | 2.8кг |
| Частота удару | 56000уд/хв |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1100Вт |
| Крутний момент | 40Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 1250об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 56000уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
17 499 грн./шт
Варианты цен
17 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK2051H2T |
| Вес | 10кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Дриль-шуруповерт акумуляторна безщіткова DCD800 - 1 шт. Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий DCF850 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon PowerStack 5 Ач – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
33 999 грн./шт
Варианты цен
33 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCH263N |
| Вес | 2.7кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1165об/хв |
| Частота удару | 4300уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 3Дж |
| Комплектація | Безщітковий перфоратор - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 400Вт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 28мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 899 грн./шт
Варианты цен
14 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF922P2T |
| Вес | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3550уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 610Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
25 899 грн./шт
Варианты цен
25 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-45-600-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 6м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
3 349 грн./шт
Варианты цен
3 349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MW-0008 |
| Вес | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000532куб.м |
| Розмір | 53*37*47*7мм |
| Максимальне зусилля | 4кг |
| Кут | 45°, 90°, 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0531 |
| Вес | 4,135кг |
| Об'єм | 0,014149куб.м |
| Споживана потужність | 900вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76*533мм |
| Швидкість руху стрічки | 200-400м/хв. |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS386NT |
| Вес | 3.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1475Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 299 грн./шт
Варианты цен
18 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























