| Артикул товару | WT-0118 |
| Вес | 2,600кг |
| Об'єм | 0,007752куб.м |
| Напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 800вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2900об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | ключовий 1.5-13мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 35мм; сталь: 13мм; цегла/бетон: 16мм |
| Ключовий патрон | 1.5-13мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 849 грн./шт
Варианты цен
1 849 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0073 |
| Вес | 0,943кг |
| Об'єм | 0,001680куб.м |
| Кількість в наборі | 18од. |
| Твердость за шкалою Роквелла | 89HRC |
| Комплектація | фрези <br /> дерев'яний кейс <br /> шестигранний ключ для заміни підшипників |
| Твердість за шкалою Роквелла | 89hrc |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Діаметр фрези | 6,35-38,1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-0950 |
| Вес | 4,114кг |
| Об'єм | 0,010736куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 8000-28000об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | 52мм |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Цанговий затиск | 6-8мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MW-0007 |
| Вес | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000336куб.м |
| Розмір | 75*85мм |
| Максимальне зусилля | 11кг |
| Кут | 15°, 60°, 90°, 120°, 165° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE4997 |
| Вес | 2.4кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Комплектація | Цанга 6 мм - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6мм |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфовальна мережева |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 799 грн./шт
Варианты цен
18 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF601N |
| Вес | 0.68кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1100об/хв |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний безщітковий - 1 шт |
| Крутний момент | 8Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 200Вт |
| Наявність удару | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
6 799 грн./шт
Варианты цен
6 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PB850 |
| Матеріал | гумовий |
| Тип | захисний чохол |
| Комплектація | захисний гумовий чохол - 1 шт. |
| Сумісність | DCF850 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
Характеристики
1 367 грн./шт
Варианты цен
1 367 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF512D1 |
| Вес | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 250об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Аг – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Сумка - 1 шт. |
| Крутний момент | 95Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 499 грн./шт
Варианты цен
18 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-0200 |
| Вес | 6,550кг |
| Об'єм | 0,025536куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | 8-30мм |
| Габаритні розміри | кейс 380*210*270мм |
| Частота мережі | 50гц |
| Діаметр круга | 125х22,2мм |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Рівень шуму | 97,1дб |
| Ширина пропилу | 8-26мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF921NT |
| Вес | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3550уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 610Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
13 199 грн./шт
Варианты цен
13 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0227 |
| Вес | 5,400кг |
| Об'єм | 0,010031куб.м |
| Швидкість обертання | 8000об/хв |
| Особливості | плавный пуск |
| Діаметр круга | 180мм |
| Споживана потужність | 1800вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Шпиндель | м14 |
| Плавний пуск | Так |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0346 |
| Вес | 0,805кг |
| Об'єм | 0,003548куб.м |
| Напруга | 20В |
| Особливості | два термінали |
| Сумісність | інструмент storm 20в |
| Струм на виході | 4.0 а; 22 в |
| Час заряду акумулятора | 2.0 аг - 40 хв<br>4.0 аг - 80 хв<br>6.0 аг - 120 хв<br>8.0 аг - 150 хв |
| Струм на вході | 230 в; 50 гц |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варианты цен
899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | D25413K |
| Вес | 4.2кг |
| Швидкість обертання | 820об/хв |
| Частота удару | 4700уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 4.2Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1000Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 32мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 32мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13мм |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 32мм |
| Макс. діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
31 999 грн./шт
Варианты цен
31 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0320 |
| Вес | 0,286кг |
| Об'єм | 0,000967куб.м |
| Сумісність | wt-0321 |
| Струм на виході | 12 в, 1,5 а |
| Струм на вході | 100-240 в, ~50/60 гц, 1,4 а |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF921P2T |
| Вес | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3550уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 610Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
25 899 грн./шт
Варианты цен
25 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF891P2T |
| Вес | 1.67кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3250уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 1084Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1200об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2000об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
28 699 грн./шт
Варианты цен
28 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EP-063 |
| Матеріал | гумовий |
| Розмір | 530х370, мм |
Характеристики
899 грн./шт
Варианты цен
899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCV586MN |
| Вес | 7.5кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Довжина шлангу | 2.4м |
| Діаметр шланга | 32мм |
| Комплектація | Шланг 2.4 м діаметром 32 мм - 1 шт. Дистанційний брелок - 1 шт. Флісовий мішок для пилу - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. У картонній коробці |
| Рівень шуму | 69дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2000Вт |
| Об’єм пилозбірника | 11л |
| Швидкість повітряного потоку | 1482л/хв |
| Сила всмоктування | 8.8кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
33 599 грн./шт
Варианты цен
33 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF903P1 |
| Вес | 1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Гайкокрут ударний акумуляторний бесщеточний - 1 шт. Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 5 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 338Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 3 ⁄ 8дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 2850об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 3250уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 899 грн./шт
Варианты цен
15 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF510E2G |
| Вес | 1.2кг |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 300об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon Li-lon PowerStack 1.7 Аг GFN блок - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 1/2″ - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 3/8″ - 1 шт. Поролоновий ложемент - 1 шт. |
| Крутний момент | 102Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2; 3 ⁄ 8дюйм |
| Ємність аккумулятора | 1.7Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
30 299 грн./шт
Варианты цен
30 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





























