| Артикул товару | LT-6028 |
| Вес | 2,113кг |
| Об'єм | 0,005684куб.м |
| Тип | робоча платформа до драбини |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Сумісність | до драбини lt-0028 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | LT-6029 |
| Вес | 4,500кг |
| Об'єм | 0,009576куб.м |
| Тип | робоча платформа до драбини |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Сумісність | до драбини lt- 0029 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-6024 |
| Вес | 4,500кг |
| Об'єм | 0,009570куб.м |
| Тип | робоча платформа |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Сумісність | до драбини lt-0024 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варианты цен
999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | LT-6023 |
| Вес | 3,200кг |
| Об'єм | 0,006972куб.м |
| Тип | робоча платформа до драбини |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Сумісність | до драбини lt-0023 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варианты цен
799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | LT-6030 |
| Вес | 3,600кг |
| Об'єм | 0,004050куб.м |
| Тип | робоча платформа до драбини |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Сумісність | до драбини lt-0030 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
679 грн./шт
Варианты цен
679 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | LT-6000 |
| Вес | 2,410кг |
| Об'єм | 0,015345куб.м |
| Тип | знімна сходинка-полиця |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-6001 |
| Вес | 0,932кг |
| Об'єм | 0,000563куб.м |
| Тип | шарнірний механізм для драбин |
| Сумісність | lt-2044 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
