| Артикул товару | LT-0024 |
| Вес | 13,450кг |
| Об'єм | 0,092763куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 4450мм |
| Тип | багатофункіональна, трансформер |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Висота в складеному вигляді | 1180мм |
| Кількість сходинок | 4*4од. |
| Ширина драбини | 340мм |
| Ширина сходинки | 297мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
5 499 грн./шт
Варианты цен
5 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | LT-0029 |
| Вес | 13,000кг |
| Об'єм | 0,101467куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 4712мм |
| Тип | мультифункціональна-трансформер |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Висота в складеному вигляді | 1284мм |
| Кількість сходинок | 4x4од. |
| Ширина драбини | 344мм |
| Ширина сходинки | 296мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-0112 |
| Вес | 4,540кг |
| Об'єм | 0,080010куб.м |
| Висота | 3405мм |
| Тип | приставна |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Кількість сходинок | 12од. |
| Ширина драбини | 380мм |
| Ширина сходинки | 280мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варианты цен
2 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
