| Артикул товару | LT-1008 |
| Вес | 4,700кг |
| Об'єм | 0,118877куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 2248мм |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Габарити в робочому положенні | 532*1440*2248мм |
| Габарити в складеному вигляді | 532*117*2366мм |
| Профіль | прямокутний |
| Кількість сходинок | 8 |
| Висота до платформи | 1720мм |
| Висота до верхньої сходинки | 1720мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-0039 |
| Вес | 10,400кг |
| Об'єм | 0,079031куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Висота | 1617мм |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Профіль | круглий |
| Кількість сходинок | 5 |
| Висота до верхньої сходинки | 1215мм |
| Розмір сходинки | 380*260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-1102 |
| Вес | 1,150кг |
| Об'єм | 0,031360куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 440мм |
| Тип | двостороння драбина |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Висота в робочому стані | 441см |
| Висота в складеному вигляді | 483см |
| Габарити в робочому положенні | 390*455*440мм |
| Габарити в складеному вигляді | 390*160*483мм |
| Профіль | прямоугольный |
| Кількість сходинок | 2 |
| Ширина драбини біля основи | 390см |
| Ширина платформи | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-1104 |
| Вес | 2,950кг |
| Об'єм | 0,067584куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 876мм |
| Тип | двостороння драбина |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Висота в робочому стані | 876мм |
| Висота в складеному вигляді | 950мм |
| Габарити в робочому положенні | 439*788*876мм |
| Габарити в складеному вигляді | 439*161*950мм |
| Профіль | прямокутний |
| Кількість сходинок | 4 |
| Ширина драбини біля основи | 440мм |
| Ширина платформи | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-1002 |
| Вес | 2,100кг |
| Об'єм | 0,035890куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 910мм |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Габарити в робочому положенні | 390*520*910мм |
| Габарити в складеному вигляді | 390*120*970мм |
| Профіль | прямокутний |
| Кількість сходинок | 2 |
| Висота до платформи | 410мм |
| Висота до верхньої сходинки | 410мм |
| Ширина платформи | 285мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-5002 |
| Вес | 4,550кг |
| Об'єм | 0,030115куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 1058мм |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Габарити в робочому положенні | 1058*466*580мм |
| Габарити в складеному вигляді | 1163*466*55мм |
| Профіль | прямокутний |
| Кількість сходинок | 2 |
| Висота до верхньої сходинки | 456мм |
| Ширина платформи | 335мм |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варианты цен
1 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | LT-1103 |
| Вес | 2,290кг |
| Об'єм | 0,048384куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 668мм |
| Тип | двостороння драбина |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Висота в робочому стані | 668мм |
| Висота в складеному вигляді | 716мм |
| Габарити в робочому положенні | 415*662*668мм |
| Габарити в складеному вигляді | 415*161*716мм |
| Профіль | прямоугольный |
| Кількість сходинок | 3 |
| Ширина драбини біля основи | 415мм |
| Ширина платформи | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-0035 |
| Вес | 11,100кг |
| Об'єм | 0,081243куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Висота | 1598мм |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Профіль | круглий |
| Кількість сходинок | 5 |
| Висота до верхньої сходинки | 1198мм |
| Розмір сходинки | 380*260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-1105 |
| Вес | 3,720кг |
| Об'єм | 0,077408куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Висота | 1094мм |
| Тип | двостороння драбина |
| Максимальне навантаження | 150кг |
| Висота в робочому стані | 1094мм |
| Висота в складеному вигляді | 1182мм |
| Габарити в робочому положенні | 463*953*1094мм |
| Габарити в складеному вигляді | 463*161*1182мм |
| Профіль | прямокутний |
| Кількість сходинок | 5 |
| Ширина драбини біля основи | 463мм |
| Ширина платформи | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
