| Артикул товару | 4-87-080 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13072-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-941 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9003 |
| Вес | 1,100кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 7-105нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13085-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-088 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4124 |
| Вес | 0,322кг |
| Об'єм | 0,000322куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 24*27мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24x27мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13083-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-942 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13068-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1597 |
| Вес | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT13111-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13070-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13065-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-089 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-881 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-104 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1409 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000050куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1206 |
| Вес | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 6-7мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6-7мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1604 |
| Вес | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001599куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17,19,21мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




