| Артикул товару | HT-1849 |
| Вес | 0,778кг |
| Об'єм | 0,001177куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | torx в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Розмір | t20-t70 |
| Квадрат | 1/2" |
| Торкс | Т20 - Т70 |
| Головок в наборі | 9од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1216 |
| Вес | 0,191кг |
| Об'єм | 0,000113куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 16-17мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16-17мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варианты цен
95 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7006 |
| Вес | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Тип | вигнуті на стискання |
| Довжина | 150мм |
| Тип знімача | вигнуті на стискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0121 |
| Вес | 0,187кг |
| Об'єм | 0,000146куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 21мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 21мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0114 |
| Вес | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 14мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0023 |
| Вес | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 23мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8007 |
| Вес | 0,154кг |
| Об'єм | 0,000359куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 150мм |
| Особливості | поворотна |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1109 |
| Вес | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 8-10мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-10мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
38 грн./шт
Варианты цен
38 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1008 |
| Вес | 0,165кг |
| Об'єм | 0,001140куб.м |
| Довжина | 525мм |
| Максимальне зусилля | 2,25кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4205 |
| Вес | 1,850кг |
| Об'єм | 0,001128куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 408мм |
| Розмір | 27*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3024 |
| Вес | 0,625кг |
| Об'єм | 0,002867куб.м |
| Ємність акумулятора | до 120ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Габаритні розміри | 276*122*60мм |
| Особливості | дисплей; захист від неправильного підключення; захист від кз; захист від перегрівання |
| Напруга живлення | 230В |
| Режими роботи | стандартний (автоматичний, 9-ступінчастий); зимовий |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 4а |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варианты цен
1 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0101 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Розмір | 120х120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0457 |
| Вес | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 7мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4204 |
| Вес | 2,075кг |
| Об'єм | 0,002047куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 404мм |
| Розмір | 32*33мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 32x33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1030 |
| Вес | 0,487кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7005 |
| Вес | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Тип | прямі на стискання |
| Довжина | 150мм |
| Тип знімача | прямі на стискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1850 |
| Вес | 1,123кг |
| Об'єм | 0,002005куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | spline в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 5од. |
| Розмір | m5-m12 |
| Квадрат | 1/2" |
| Сплайн | М5 - М12 |
| Головок в наборі | 5од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0227 |
| Вес | 0,159кг |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 27мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 27мм |
| Довжина головки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1019 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000672куб.м |
| Довжина | 700мм |
| Довжина в складеному вигляді | 240мм |
| Розмір | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0113 |
| Вес | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 13мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















