| Артикул товару | ET-8501 |
| Вес | 0,666кг |
| Об'єм | 0,000383куб.м |
| Головки | шестигранні подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 21мм |
| Головок в наборі | 3од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7101 |
| Вес | 0,267кг |
| Об'єм | 0,001641куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна гума |
| Максимальне навантаження | 40кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW002U |
| Вес | 11.8кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет;. Пінник;. 2 насадки. |
| Максимальний тиск | 180бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 540л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.6кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варианты цен
12 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | GT0178 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,001224куб.м |
| Матеріал виготовлення | легована сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8512 |
| Вес | 0,720кг |
| Об'єм | 0,001810куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Тип | подовжувачі |
| Довжина | 75, 125, 250мм |
| Кількість | 3од. |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
5 999 грн./шт
Варианты цен
5 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXPW002CEKART |
| Вес | 29кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску . Візок для транспортування. Пістолет |
| Максимальний тиск | 180бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 510л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.9кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
49 999 грн./шт
Варианты цен
49 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8046 |
| Вес | 1,360кг |
| Об'єм | 0,001774куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 220*160*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 46од. |
| Розмір головок | 4-14мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-77-128 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0001 |
| Вес | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Кількість | 13шт |
| Діапазон вимірювання | 0,05-1,0мм |
| Кількість сегментів | 13од. |
| Товщина сегмента | 0.05-1.0мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82663-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DCMPW1600N |
| Вес | 10.9кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 6м |
| Комплектація | Ручка розпилювача - 1 шт. Розпилювальна трубка - 1 шт. Шланг високого тиску - 1 шт. Самовсмоктувальний шланг - 1 шт. Пінний пістолет високого тиску - 1 шт. Вхідний водяний фільтр - 1 шт. Регульована форсунка розпилювача - 1 шт. Турбофорсунка - 1 шт. Інструмент для очищення форсунки - 1 шт. Універсальний з’єднувач шланга - 1 шт. Без акумуляторнї батареї та зарядного пристрою. |
| Максимальний тиск | 165бар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 300л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | так |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 399 грн./шт
Варианты цен
29 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT13074-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-943 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13086-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82665-0 |
Характеристики


















