| Артикул товару | ET-1015 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Максимальне навантаження | 1.5кг |
| Максимальне зусилля | 1,5кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8505 |
| Вес | 2,880кг |
| Об'єм | 0,004043куб.м |
| Головки | шестигранні, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Головок в наборі | 11од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варианты цен
999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8503 |
| Вес | 1,500кг |
| Об'єм | 0,002430куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9021 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/4" |
| Зусилля затягування | 5-25нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варианты цен
1 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8504 |
| Вес | 4,200кг |
| Об'єм | 0,007553куб.м |
| Головки | шестигранні, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 10-32мм |
| Головок в наборі | 15од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-90210 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3014 |
| Вес | 1,710кг |
| Об'єм | 0,003308куб.м |
| Ємність акумулятора | 60ач |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 70вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | до 6а |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варианты цен
799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWMT81531-1 |
| Комплектація | В упаковці. 84 предмети. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 84 |
| Футляр | Так |
Характеристики
7 238 грн./шт
Варианты цен
7 238 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXPW002I |
| Вес | 18.7кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет;. Пінник;. 2 насадки. |
| Максимальний тиск | 160бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | Є |
| Максимальна продуктивність | 540л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.2кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варианты цен
14 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8501 |
| Вес | 0,666кг |
| Об'єм | 0,000383куб.м |
| Головки | шестигранні подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 21мм |
| Головок в наборі | 3од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | GT0179 |
| Вес | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000306куб.м |
| Матеріал виготовлення | легована сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9026 |
| Вес | 1,974кг |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 40-220нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7063 |
| Вес | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000689куб.м |
| Висота | 75мм |
| Діаметр тросу | 53-125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7101 |
| Вес | 0,267кг |
| Об'єм | 0,001641куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна гума |
| Максимальне навантаження | 40кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW003H |
| Вес | 25.9кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 10м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет;. Пінник;. 2 насадки. |
| Максимальний тиск | 190бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | Є |
| Максимальна продуктивність | 570л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | так |
| Потужність двигуна | 3кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
31 999 грн./шт
Варианты цен
31 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXPW002U |
| Вес | 11.8кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет;. Пінник;. 2 насадки. |
| Максимальний тиск | 180бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 540л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.6кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варианты цен
12 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | GT0178 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,001224куб.м |
| Матеріал виготовлення | легована сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8512 |
| Вес | 0,720кг |
| Об'єм | 0,001810куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Тип | подовжувачі |
| Довжина | 75, 125, 250мм |
| Кількість | 3од. |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
5 999 грн./шт
Варианты цен
5 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXPW002CEKART |
| Вес | 29кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску . Візок для транспортування. Пістолет |
| Максимальний тиск | 180бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 510л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.9кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
49 999 грн./шт
Варианты цен
49 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















