| Артикул товару | XT-1027 |
| Вес | 0,360кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 27мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 27мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
185 грн./шт
Варианты цен
185 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BX-1008 |
| Кількість одиниць в наборі | 31од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
7 699 грн./шт
Варианты цен
7 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4117 |
| Вес | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000064куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 17х19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 17х19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1627 |
| Вес | 1,150кг |
| Об'єм | 0,001540куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 27мм |
| Розмір ключа | 27мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1103 |
| Вес | 3,308кг |
| Об'єм | 0,005717куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | накидні |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0130 |
| Вес | 0,410кг |
| Об'єм | 0,000575куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 30мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
189 грн./шт
Варианты цен
189 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0224 |
| Вес | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 24мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 24мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1002 |
| Вес | 0,958кг |
| Об'єм | 0,002880куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0031 |
| Вес | 0,168кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Довжина | 600мм |
| Особливості | посилені |
| Застосування | для фіксації вантажів при транспортуванні |
| Комплектація | 2шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варианты цен
55 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1220 |
| Вес | 0,313кг |
| Об'єм | 0,000457куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 20-22мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20-22мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
135 грн./шт
Варианты цен
135 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1608 |
| Вес | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0033 |
| Вес | 0,275кг |
| Об'єм | 0,001116куб.м |
| Довжина | 1000мм |
| Особливості | прогумовані гаки |
| Застосування | для фіксації вантажів при транспортуванні |
| Комплектація | 2шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
90 грн./шт
Варианты цен
90 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1361 |
| Вес | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000170куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 21мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
289 грн./шт
Варианты цен
289 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4110 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000031куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 10*11мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10x11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
26 грн./шт
Варианты цен
26 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7017 |
| Вес | 0,200кг |
| Матеріал | 40cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Тип | вигнуті на стискання |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | фосфатовані |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0116 |
| Вес | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 16мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0022 |
| Вес | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 22мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 22мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0016 |
| Вес | 0,061кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 16мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1232 |
| Вес | 0,602кг |
| Об'єм | 0,000655куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 32мм |
| Розмір ключа | 32мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1849 |
| Вес | 0,778кг |
| Об'єм | 0,001177куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | torx в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Розмір | t20-t70 |
| Квадрат | 1/2" |
| Торкс | Т20 - Т70 |
| Головок в наборі | 9од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















