| Артикул товару | ET-1325 |
| Вес | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000248куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3066 |
| Вес | 1,350кг |
| Об'єм | 0,003038куб.м |
| Тип | шприц для заливання мастила |
| Об'єм резервуару | 1л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6021SP |
| Вес | 3,250кг |
| Об'єм | 0,006145куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 330*240*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 21од. |
| Квадрат | 1/2" |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 10-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7151 |
| Вес | 8,850кг |
| Об'єм | 0,013528куб.м |
| Біти | torx, тт, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, torx, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 440*323*97мм |
| Кількість одиниць в наборі | 151од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4"; 3/8" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; е4-е18 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17300-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT73801-1 |
| Комплектація | В упаковці. 108 предметів: 6-гранні метричні головки 1/4″, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. 6-гранні головки 1/4″, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″. 6-гранні метричні головки 1/4″, мм: 10, 11, 12, 13. 6-гранні високі головки 1/4″, дюйм: 11/31″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. 6-гранні метричні головки 3/8″, мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17. 6-гранні головки 3/8″, дюймові: 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″. 6-гранні метричні головки 3/8″, мм: 14, 15, 16, 17. 6-гранні головки 3/8″, дюймові: 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″. Набір біт 22 штук у футлярі для зберігання. Біти під 1/4″ шестигранник, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″. Рукоятка з храповим механізмом 1/4″. Рукоятка з храповим механізмом 3/8″. Привід 1/4″, довжиною 75 мм. Привід 3/8″, довжиною 75 мм. Перехідник 3/8″-1/4″. Набір шестигранних дюймових ключів, 14 шт. Набір метричних шестигранних ключів, 14 шт. Викрутковий тримач біт. Пластиковий кейс. |
| Кількість предметів | 108 |
| Футляр | Так |
Характеристики
8 789 грн./шт
Варианты цен
8 789 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWMT19237-1 |
| Комплектація | 18 комбінованих ключів: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 18шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варианты цен
8 272 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-2032 |
| Вес | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000059куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 32мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 44мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6046SP |
| Вес | 1,383кг |
| Об'єм | 0,003042куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 260*180*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 46од. |
| Квадрат | 1/4" |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-14мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT17965-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17234-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-805 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0005 |
| Вес | 9,450кг |
| Об'єм | 0,009471куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 7000нм |
| Передавальне відношення | 1:78 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7101 |
| Вес | 0,267кг |
| Об'єм | 0,001641куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна гума |
| Максимальне навантаження | 40кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-89-626 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-808 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-804 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17187-0 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0142 |
| Вес | 0,132кг |
| Об'єм | 0,000589куб.м |
| Ширина | 300мм |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















