| Артикул товару | HT-0060 |
| Вес | 1,600кг |
| Об'єм | 0,004158куб.м |
| Тип | шприц для змащування |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3082 |
| Вес | 0,715кг |
| Об'єм | 0,030810куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17231-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62114 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-810 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-801 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0006 |
| Вес | 9,167кг |
| Об'єм | 0,008499куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 3800нм |
| Передавальне відношення | 1:58 / 1:38 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2019 |
| Вес | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000023куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1006 |
| Вес | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Довжина | 640мм |
| Довжина в складеному вигляді | 130мм |
| Максимальне зусилля | 2,25кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17963-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17197-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT98104-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17967-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17243-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-010 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1250 |
| Вес | 1,215кг |
| Об'єм | 0,002576куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 7-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 11од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8001 |
| Вес | 0,168кг |
| Об'єм | 0,000346куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 150мм |
| Загальна довжина | 150мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















