| Артикул товару | XT-1007 |
| Вес | 0,027кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 7мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1018 |
| Вес | 0,145кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000220куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 18мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
75 грн./шт
Варианты цен
75 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1001 |
| Вес | 0,729кг |
| Об'єм | 0,002382куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані ключі |
| Розмір | 8-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0061 |
| Вес | 0,950кг |
| Об'єм | 0,002594куб.м |
| Тип | шприц для змащення |
| Об'єм резервуару | 0,5л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1350 |
| Вес | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1022 |
| Вес | 0,216кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 22мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
110 грн./шт
Варианты цен
110 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0132 |
| Вес | 0,833кг |
| Об'єм | 0,013818куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній, пластик |
| Тип | лопата автомобильна телескопічна |
| Довжина | 680-870мм |
| Особливості | м'які накладки на ручці, металий край ковша |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
339 грн./шт
Варианты цен
339 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0028 |
| Вес | 0,211кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 28мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 28мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8012 |
| Вес | 0,420кг |
| Об'єм | 0,001222куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір головок | 4-13мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4203 |
| Вес | 2,090кг |
| Об'єм | 0,001668куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 403мм |
| Розмір | 30*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30x32мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1308 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4121 |
| Вес | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000124куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 21*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 21x22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1319 |
| Вес | 0,245кг |
| Об'єм | 0,000228куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
225 грн./шт
Варианты цен
225 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1352 |
| Вес | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000065куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4116 |
| Вес | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000103куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 16*17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16x17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1321 |
| Вес | 0,366кг |
| Об'єм | 0,000248куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
330 грн./шт
Варианты цен
330 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0032 |
| Вес | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000645куб.м |
| Довжина | 1000мм |
| Особливості | посилені |
| Застосування | для фіксації вантажів при транспортуванні |
| Комплектація | 2шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варианты цен
65 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4118 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 18*19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18x19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1110 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000094куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 10-11мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10-11мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
40 грн./шт
Варианты цен
40 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1103 |
| Вес | 2,625кг |
| Об'єм | 0,004662куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Габаритні розміри | 625*360мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
949 грн./шт
Варианты цен
949 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















