| Артикул товару | XT-4117 |
| Вес | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000064куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 17х19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1005 |
| Вес | 1,513кг |
| Об'єм | 0,002188куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 530*340мм |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-19, 22мм |
| Кількість ключів в наборі | 15од. |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8100 |
| Вес | 7,200кг |
| Об'єм | 0,011390куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 430*335*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 100од. |
| Розмір головок | 8-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1205 |
| Вес | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Довжина | 50мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1032 |
| Вес | 0,543кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток з шарніром |
| Довжина | 270мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток з шарніром |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13085-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-941 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-080 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2013 |
| Вес | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1618 |
| Вес | 0,367кг |
| Об'єм | 0,000663куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 18мм |
| Розмір ключа | 18мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1101 |
| Вес | 0,804кг |
| Об'єм | 0,001468куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | накидні |
| Розмір | 6-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4002 |
| Вес | 1,713кг |
| Об'єм | 0,007594куб.м |
| Тип двигуна | дизельний |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13072-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13066-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-088 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2901 |
| Вес | 0,203кг |
| Об'єм | 0,000861куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7044 |
| Вес | 1,044кг |
| Об'єм | 0,002001куб.м |
| Розмір | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9003 |
| Вес | 1,100кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 7-105нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8406 |
| Вес | 1,460кг |
| Об'єм | 0,001892куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Тип | hex в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Довжина | 100мм |
| Розмір | h4-h17 |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина шестигранника | 100мм |
| Шестигранник | H4-H17 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1021 |
| Вес | 0,386кг |
| Об'єм | 0,000619куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток т-подібний |
| Довжина | 250мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток T-подібний |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















