| Артикул товару | DCGG571M1 |
| Вес | 3.63кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Довжина шлангу | 107мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея з індикатором рівня заряду 4 Аг 18V XR Li-Ion - 1 шт. Універсальний зарядний пристрій XR - 1 шт. Плечовий ремінь - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тиск на виході | 690бар |
| Кількість мастила (вкладиш) | 400г |
| Кількість мастила (навалом) | 453г |
| Скорость подачи | 147.87мл/хв |
| Тип мастила | NLGI №2 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 499 грн./шт
Варианты цен
29 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1519 |
| Вес | 0,134кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1109 |
| Вес | 0,141кг |
| Об'єм | 0,000099куб.м |
| Тип | перехідник |
| Тип переходу | 3/4" x 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варианты цен
269 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1116 |
| Вес | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 16-17мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16-17мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2111 |
| Вес | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000168куб.м |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1417 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000219куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1414 |
| Вес | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0439 |
| Вес | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранная |
| Розмір | 9мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантия | пожизненная |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1684 |
| Вес | 0,467кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6001 |
| Вес | 3,700кг |
| Об'єм | 0,008970куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Габаритні розміри | 455х260х90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 24од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варианты цен
2 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7064 |
| Вес | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001088куб.м |
| Висота | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1220 |
| Вес | 0,098кг |
| Об'єм | 0,000143куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1210 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Довжина | 100мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-6039 |
| Вес | 2,850кг |
| Об'єм | 0,005544куб.м |
| Біти | torx, hex, pz, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/8" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 295*210*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 39од. |
| Квадрат | 3/8" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 8-22мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1102 |
| Вес | 1,406кг |
| Об'єм | 0,001736куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | накидні |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-22мм |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6094 |
| Вес | 6,125кг |
| Об'єм | 0,008550куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічкові, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*260*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 94од. |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9007 |
| Вес | 1,917кг |
| Об'єм | 0,002917куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Перехідник | 1/2"*3/8" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Подовжувач | 125 мм * 1/2" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1034 |
| Вес | 0,830кг |
| Об'єм | 0,000849куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток з шарніром |
| Довжина | 450мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток з шарніром |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
639 грн./шт
Варианты цен
639 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 2-87-086 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0456 |
| Вес | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 6мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















