| Артикул товару | ET-0117 |
| Вес | 0,149кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 17мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2117 |
| Вес | 0,157кг |
| Об'єм | 0,000161куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-6014 |
| Вес | 0,963кг |
| Об'єм | 0,001269куб.м |
| Головки | torx |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | набір головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | e10-e24 |
| Головок в наборі | 9од. |
| Розміри головок | Е10-Е24 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
529 грн./шт
Варианты цен
529 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0109 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 9мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 9мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8400 |
| Вес | 1,044кг |
| Об'єм | 0,001997куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Тип | torx в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Довжина | 55мм |
| Розмір | t20-t60 |
| Квадрат | 1/2" |
| Торкс | T20-T60 |
| Довжина шестигранника | 55мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варианты цен
699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7541 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 24мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
369 грн./шт
Варианты цен
369 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7533 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 15мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
303 грн./шт
Варианты цен
303 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0455 |
| Вес | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 5.5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0110 |
| Вес | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 10мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-3045 |
| Вес | 1,190кг |
| Об'єм | 0,003281куб.м |
| Довжина | 2.5м |
| Максимальний струм | 500а |
| Діаметр проводу | 10.5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
359 грн./шт
Варианты цен
359 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1015 |
| Вес | 0,102кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000204куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 15мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 15мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варианты цен
60 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0026 |
| Вес | 0,177кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 26мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 26мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0221 |
| Вес | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000079куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 21мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 21мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-3040 |
| Вес | 0,735кг |
| Об'єм | 0,003380куб.м |
| Довжина | 2.5м |
| Максимальний струм | 200а |
| Діаметр проводу | 8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8003 |
| Вес | 0,625кг |
| Об'єм | 0,000981куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 250мм |
| Загальна довжина | 250мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1222 |
| Вес | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1611 |
| Вес | 0,135кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 11мм |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варианты цен
65 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1609 |
| Вес | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 9мм |
| Розмір ключа | 9мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1050 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Розмір | 108×22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0022 |
| Вес | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000299куб.м |
| Довжина | 450, 600, 900мм |
| Застосування | для фіксації вантажів при транспортуванні |
| Комплектація | 3шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















